Sepetim


Sepette Ürün Yok

Dijital Cart, yeni tanıştığınız insanlarla paylaşmak istediğiniz kişisel bilgilerinizi tek dokunuşla aktaran ve yüz yüze tanıştığınız insanların cihazlarında reklam göstermenizi sağlayan dijital kartvizit teknolojisidir.

Logo tasarımınız kartın ön ve arka yüzüne basılabilir, ürünü sepete eklemeden önce kartınızı web sitemiz üzerinden özelleştirebilirsiniz. Logunuzu .jpg, .jpeg, .png, .pdf, .svg, .eps formatlarında ekleyebilirsiniz.

Kartı teslim aldıktan sonra telefonunuza ilk kez dokundurduğunuzda açılan panelde, bilgilerinizi düzenleyebileceğiniz ekran karşınıza çıkacaktır. Burada bilgilerinizi kaydettikten sonra kartınız aktifleştirilmiş olur.

Evet bilgilerinizi değiştirebilirsiniz. Kartı telefona ilk kez dokundurduğunuzda açılan panelde, oluşturduğunuz şifre ile web sitemizden bilgilerinizi istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

NFC teknolojisine sahip tüm telefonlarla uyumludur, telefonunuzu kontrol etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Konya için 3-4 iş günü içerisinde, diğer şehirler için 1 hafta içerisinde gönderim sağlanacaktır.

Bilgileriniz en güncel şifreleme yöntemleriyle korunur ve anonimleştirilerek saklanır.

Kartınız çalındığında ya da kaybolduğunda bilgilerinizin güvenliği için bizimle iletişime geçerek kartınızı etkisiz hale getirebilirsiniz. Ayrıca yönetim panelinde yer alan “Profil Sayfası Görünürlüğü” özelliğini etkisizleştirebilirsiniz.

Sadece siparişinizde kart ücreti ödersiniz. Kartınızı kullanmak için aylık ödeme yapmazsınız.

Hayır, hiçbir uygulamaya gerek duymadan uyumlu cihazlarla kartınızı kullanabilirsiniz.